Warszawa: 22 561 91 91

Katowice: 32 201 44 00

O nas

Jesteśmy rodzinną firmą działającą na rynku od 1992r. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla biur i instytucji państwowych w zakresie sprzętu biurowego oraz IT. Jakość pracy oraz wieloletnie doświadczenie przekładają się na zadowolenie klientów. Współpracujemy z najlepszymi producentami a szczególnie marką Canon. Jesteśmy godnym zaufania partnerem do współpracy. 

rozpoczęcie działalności Faxpol

Nasze podejście do pracy

Klient w centrum uwagi

Wnikliwie staramy się poznać potrzeby naszych klientów oraz specyfikę działania. Dzięki naszemu doświadczeniu i zebranym informacjom możemy zaproponować optymalne rozwiązanie dla danej firmy uwzględniające odpowiedni sprzęt i poziom kosztów.

Sprawdzone rozwiązania

Oferujemy produkty najlepszych marek, które są sprawdzone przez nasz zespół oraz lubiane przez klientów.

Najwyższa jakość

Wierzymy, że nie tylko cena gra główną rolę. Jakość w komunikacji z klientem, pomoc w doborze sprzętu, jakość świadczonych usług serwisowuch są dla nas priorytetem.

Certyfikaty

Dlaczego warto nam zaufać

Doświadczenie

Kluczową wartością firmy są pracownicy posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe. Przekłada się to na zaangażowanie, rzetelność i możliwość zaoferowania najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.

Profesjonalizm

Dostarczane przez nas usługi są najwyższej jakości. Wiemy jak zadbać o sprzęt, zoptymalizować pracę biurową i obniżyć koszty. Potwierdza to zaufanie i zadowolenie naszych długoletnich klientów.

Innowacyjność

Kompleksowa obsługa i indywidualne podejście. Doradzamy i rozwiązujemy problemy. Szukamy nowych pomysłów i możliwości by zadbać o wasze potrzeby. Nieustannie się rozwijamy i współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami.

Jakość

Gwarantujemy najlepszy serwis już w 24h. Zapewniamy serwis urządzeń drukujących A3 i A4, ploterów, skanerów i niszczarek.